Bestick silver
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, 6 dlr, silver, Norge och Sverige, 1800 och 1900-tal, bestående av: tårtspade, 3 såsslevar, bordsgaffel, teske, tårtspaden är ca 26 cm lång, vikt ca 320 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
555422
2018-06-27