Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 6 dlr, silver, Norge och Sverige, 1800 och 1900-tal, bestående av: tårtspade, 3 såsslevar, bordsgaffel, teske, tårtspaden är ca 26 cm lång, vikt ca 320 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

555422

2018-06-27