Kurt Jansson oljemålning

Kurt Jansson oljemålning
Kurt Jansson oljemålning
Kurt Jansson oljemålning
Kurt Jansson oljemålning
Kurt Jansson oljemålning
Kurt Jansson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT JANSSON (1900-tal), Vy mot Strandvägen, olja på pannå, 38.5x55.5 cm

Smärre slitage

555430

2018-06-27