Antoni Tapies färglitografi

Antoni Tapies färglitografi
Antoni Tapies färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad Tapiès, 35/75, färglitografi, ca 36,5x30,5 cm

555438

2018-06-27