Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
THAGE NORDHOLM (1927-1990): Norgingrå (Höga kusten), signerad Thage Nordholm, akvarell, ca 54 x 50 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ramen
555461
2018-06-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner