Thage Nordholm akvarell

Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell
Thage Nordholm akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

THAGE NORDHOLM (1927-1990): Norgingrå (Höga kusten), signerad Thage Nordholm, akvarell, ca 54 x 50 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ramen

555461

2018-06-26