Achille Castiglioni ´´Splügen Bräu´´ taklampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACHILLE CASTIGLIONI, "Splügen Bräu", takarmatur, samtida, Flos, Italien, formgivningsår 1961, polerad aluminium, etikettmärkt, höjd ca 20, diameter 36 cm

Bruksslitage, mindre repor, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

555489

2018-06-30