Paolo Rizzatto taklampa
Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
PAOLO RIZZATTO, taklampa, ur ´´Glass glass´´ serien, samtida, formgiven 1998, Luceplan, med gult glas kupa och grålackerat metall, höjd (exl montering) 52.5 cm, diameter ca 31 cm
Bruksslitage, mindre repor, kupan med mindre tillverkningsdefekter och en mindre nagg vid kanten, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
555498
2018-06-27