Paolo Rizzatto taklampa

Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa
Paolo Rizzatto taklampa

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

PAOLO RIZZATTO, taklampa, ur ´´Glass glass´´ serien, samtida, formgiven 1998, Luceplan, med gult glas kupa och grålackerat metall, höjd (exl montering) 52.5 cm, diameter ca 31 cm

Bruksslitage, mindre repor, kupan med mindre tillverkningsdefekter och en mindre nagg vid kanten, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

555498

2018-06-27