Anders Pehrson ´´Crystal´´ taklampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, ´´Crystal´´, taklampa, samtida, formgiven 1970, Ateljé Lyktan, Åhus, metall med perforerad dekor och glas, etikettmärkt, totalhöjd ca (exl sladd) 48 cm

Bruksslitage, mindre nagg, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

555506

2018-06-27