Clubfåtöljer ett par

Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par
Clubfåtöljer ett par

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1920-tal, sk. Chesterfield, brunt skinn, djuphäftade, ben i betsad ek, sitthöjd 42 cm

Skador, slitage

555518

2018-06-29