Mia Lundqvist färglitografi

Mia Lundqvist färglitografi
Mia Lundqvist färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIA LUNDQVIST (samtida): "Min själ", monogramsignerad, 357/370, färglitografi, bladmått ca 26,5x45 cm

555528

2018-06-27