Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1920-tal, sk. Chesterfield, brunt skinn, djuphäftad, ben i betsad ek, bredd ca 195, sitthöjd 42
Repor, märken, slitage
555533
2018-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här