Spegel med konsol rokoko stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL MED KONSOL, rokokostil, 1900-talets första hälft, konsol med lös marmorskiva, fasettslipat glas, total höjd ca 225 cm, bord bredd 60 cm djup 28 cm höjd ca 47.
Krön med skador, förgyllningsslitage
555545
2018-06-29