Spegel med konsol rokoko stil

Spegel med konsol rokoko stil
Spegel med konsol rokoko stil
Spegel med konsol rokoko stil
Spegel med konsol rokoko stil
Spegel med konsol rokoko stil
Spegel med konsol rokoko stil
Spegel med konsol rokoko stil
Spegel med konsol rokoko stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL MED KONSOL, rokokostil, 1900-talets första hälft, konsol med lös marmorskiva, fasettslipat glas, total höjd ca 225 cm, bord bredd 60 cm djup 28 cm höjd ca 47.

Krön med skador, förgyllningsslitage

555545

2018-06-29