Vinglas starkvinsglas mm

Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm
Vinglas starkvinsglas mm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINGLAS, STARKVINSGLAS, SEJDEL, mm, 9 st, 17/18/1900-tal, graverad dekor, höjd ca 10,5-18 cm

Smärre nagg

555546

2018-06-29