Stolar formpressade sitsar

Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar
Stolar formpressade sitsar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, samtida, fompressade sitsar i brunt, ben i svartlackad metall, dekorstygn, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage och ytskador, golvskyyd saknas delvis

555570

2018-06-27