Miniatyrvaser Kina

Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRVASER, 5 st., porslin, Kina, 18/1900-tal, monokrom dekor, bland annat så kallad "Apple green", höjd ca 7-10 cm

Smärre nagg

555572

2018-06-27