Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "St Nassa"- förlaga till litografi, signerad roland S, blandteknik på smörpapper, ca 25x38 cm,

Läs mer

Med dedikation, gulnader

555599

2018-08-19