Roland Svensson Stora Nassa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "St Nassa"- förlaga till litografi, signerad roland S, blandteknik på smörpapper, ca 25x38 cm,
Läs mer
Med dedikation, gulnader
555599
2018-08-19