Roland Svensson oljemålning
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sommaridyll, signerad och daterad roland S.43, olja på pannå, ca 33x41 cm,
Läs mer
555604
2018-08-19