Roland Svensson oljemålning

Roland Svensson oljemålning
Roland Svensson oljemålning
Roland Svensson oljemålning
Roland Svensson oljemålning

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sommaridyll, signerad och daterad roland S.43, olja på pannå, ca 33x41 cm,

Läs mer

555604

2018-08-19