Cigarettetui lackarbete Japan

Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan
Cigarettetui lackarbete Japan

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CIGARETTETUI, lackarbete, Japan, 1900-talets mitt, dekor av fågel med fisk, kalligrafi, ca 10x8 cm

Smärre slitage

555605

2018-06-27