Roland Svensson Svartlöga

Roland Svensson Svartlöga
Roland Svensson Svartlöga
Roland Svensson Svartlöga
Roland Svensson Svartlöga
Roland Svensson Svartlöga
Roland Svensson Svartlöga

Såld för:

36 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svartlöga", signerad och daterad roland S, pastell, ca 31x41 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

555610

2018-08-19