Roland Svensson Möja

Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja

Såld för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isläggning Möja", signerad och daterad roland S.1948, pastell, ca 22,5x27 cm,

Läs mer

555615

2018-08-19