Roland Svensson Kaninholmen

Roland Svensson Kaninholmen
Roland Svensson Kaninholmen
Roland Svensson Kaninholmen
Roland Svensson Kaninholmen

Klubbat för:

82 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003):
"Kaninholmen" - skärgårdslandskap i vinter, signerad och daterad roland S. 45.2., pastell på pannå, ca 26,5x42 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

555624

2018-08-19