Roland Svensson Göta Kanal Rödesund Karlsborg
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Göta Kanal - Rödesund Karlsborg", signerad och daterad roland S juni 1962, blandteknik/akvarell på papper, ca 24x42 cm,
Läs mer
555632
2018-08-19