Roland Svensson Göta Kanal Rödesund Karlsborg

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Göta Kanal - Rödesund Karlsborg", signerad och daterad roland S juni 1962, blandteknik/akvarell på papper, ca 24x42 cm,

Läs mer

555632

2018-08-19