Bonderup & Thorup taklampor
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAUS BONDERUP & TORSTEN THORUP, taklampor, 2 st, 1960/70-tal, modell 1021, Focus Lighting, Danmark, vitlackerad metall, en är etikettmärkt, diameter ca 65 cm
Bruksslitage, ytsmuts, mindre märken och fläckar, varav en av lamporna saknas en del av monteringen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
555639
2018-06-30