Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986), Stockholmsvy, olja på duk, monogramsignerad och daterad- 36, ca 54x55 cm

Smärre slitage

555641

2018-06-27