Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKARMATUR, Italien, 60/70-tal, 11 hängande ljuspunkter, mässing med opaka glaskupor, takplafond i vitlackerad metall, mått ca: längd: 110 cm dia 40 cm
Bruksslitage, skavmärken
555654
2018-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här