Bordsgarnityr 1900-talets början

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BORDSGARNITYR, 3 dlr, 1900-talets början, porslin, bestående bordsur och kandelabrar, höjd ca 38-39 cm

Kuntoraportti

Lagningar och nagg, en lagad arm, fingrar av, naggade blomblad, ej funktionstestad

555669

Päivämäärä:

2018-06-27