Bordsgarnityr 1900-talets början
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BORDSGARNITYR, 3 dlr, 1900-talets början, porslin, bestående bordsur och kandelabrar, höjd ca 38-39 cm
Kuntoraportti
Lagningar och nagg, en lagad arm, fingrar av, naggade blomblad, ej funktionstestad
555669
Päivämäärä:
2018-06-27