Silverljusstakar 2 par

Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par
Silverljusstakar 2 par

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, silver, stämplade Tore Eldh samt K&EC, höjd 15-17 cm, fyllda fötter

En högre med omfattande skador, en lös i fäste

555672

2018-06-27