Carl Malmsten karmstol

Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Jonas Love", karmstol, björk, mönstrad klädsel, brännstämplad CM, sitthöjd ca 43 cm

Brukslitage, smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar

555677

2018-07-02