Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad Max Walters -52, akvarell på papper, bildyta 35,5x24 cm
555683
2018-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här