Max Walter Svanberg akvarell

Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad Max Walters -52, akvarell på papper, bildyta 35,5x24 cm

Zustandsbeschreibung

555683

2018-06-27