Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad Max Walters -52, akvarell på papper, bildyta 35,5x24 cm
Zustandsbeschreibung
555683
2018-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner