Vitrinskåp Karl Johan
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, invändigt med juserbara hyllplan i glas, höjd ca 160, 93x48 cm, nyckel finns
Senare hyllplan, skadad nyckelskylt, blekt
555689
2018-06-28