Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-tal, Dalarna, kurbitsmålad, höjd ca 54, 51x25

Slitage, senare dragknopp

555695

2018-07-02