Golvlampa
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, "Modell 121", Armaturhantverk Tibro, 1950-/60-tal, stomme i mässing, svängbar arm, märkt undertill, höjd med skärm 153 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, patina, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
555706
Päivämäärä:
2018-06-28