Tomas Mandel stockholmsmotiv från Åsögatan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMAS MANDEL (född 1923), motiv från Åsögatan (östra delen), signerad T. Mandel, olja på duk, ca 51x62 cm

Ett flertal mindre märken i dukens nedre vänstra hörn, i övrigt gott skick

555707

2018-06-28