Tomas Mandel stockholmsmotiv från Fjällgatan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMAS MANDEL (född 1923), motiv från Fjällgatan, signerad T. Mandel, daterad 72, olja på duk, ca 50x61 cm

Ett mindre märke i det nedre vänstra hörnet, i övrigt i gott skick

555708

2018-06-28