Oljemålnig

Oljemålnig
Oljemålnig
Oljemålnig
Oljemålnig

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurkomposition, olja på duk, ca 25x23 cm

Hårt renoverad, retuscher, dubblerad,

555711

2018-07-02