Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny med inläggningar i olika träslag, gulmetall, folierad plast, hjul, höjd ca 71, 76 x 47 cm

Bruksslitage, repor/märken, mutter saknas

555722

2018-06-28