Kai Nielsen oljemålning

Kai Nielsen oljemålning
Kai Nielsen oljemålning
Kai Nielsen oljemålning
Kai Nielsen oljemålning
Kai Nielsen oljemålning
Kai Nielsen oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAI NIELSEN (1900-tal), Vinterkväll, signerad Kai Nielsen, olja på pannå, ca 45 x 55 cm

555742

2018-06-28