Axel Olson färglitografier

Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): (2) färglitografier, signerade Axel Olson, EA 14/30, ca 17,5 x 26 cm

555743

2018-06-28