Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SARA HOPEA, vas "Pantteri", Nuutajärvi Notsjö, glas, rundlar i grönt och luftbubblor, signerad S. Hopea Nuutajärvi Notsjö -53, höjd ca 16 cm
Bottenrepor, enstaka små rispor.
555745
2018-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här