Herman Hägg oljemålning

Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966): Molins fontän i Kungsträdgården, signerad och daterad Herm Hägg 1957, olja på pannå, ca 19x24 cm

555755

2018-06-28