Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2004), Vinter i Trosa, signerad R Ljunggren, numrerad 184/360, ca 47 x 38 cm
Någpt gulnat blad
555776
2018-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här