Roland Svensson oljemålning

Roland Svensson oljemålning
Roland Svensson oljemålning
Roland Svensson oljemålning
Roland Svensson oljemålning

Såld för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Den röda sjöstugan - skärgårdsbild, signerad och daterad Roland -32., olja på duk, ca 38x46 cm,

Läs mer

Hål efter häftstift

555812

2018-08-19