Roland Svensson oljemålning
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Den röda sjöstugan - skärgårdsbild, signerad och daterad Roland -32., olja på duk, ca 38x46 cm,
Läs mer
Hål efter häftstift
555812
2018-08-19