Inge Schiöler färglitografi

Inge Schiöler färglitografi
Inge Schiöler färglitografi
Inge Schiöler färglitografi
Inge Schiöler färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971), Motiv från Koster, stämpelsignerad Inge Schiöler, numrerad 195/195, färglitografi, motivmått ca 43 x 48 cm

555814

2018-06-28