Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets första hälft, mässing, för 1 eller 3 ljus, stämplad NMB NO50, Nyköpings Mässings Bruk (verksam 1606-1840), höjd 27 resp. 50 cm
Mindre bucklor och lagningar
555817
2018-07-02