Stol 1700-tal
2018-06-28
555819
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOL, Holland 1700-tal, fanérad i flertalet träslag, yttäckande inläggningar av blommor och fåglar sk. bloemen marqueterie, löstagbara sits, sitthöjd ca 46 cm
Skador, lagningar