Skrivbord Louis Xv stil

Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil
Skrivbord Louis Xv stil

Klubbat för:

5 400 SEK

6 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV stil, fanerad med valnöt, förgylld bronsbeslag, njurformat, 3 lådor i sargen, höjd ca 75, 135x72 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, slitage

555826

2018-06-28