Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: bronsskulptur i form av kvinna, gjutarmärkt "Erik Petersson Fud", signerad och daterad ´´M Engström -64´´, höjd (ink sockel) ca 150 cm
Bruksslitage
555828
2018-06-28