Roland Svensson Sjömärke

Roland Svensson Sjömärke
Roland Svensson Sjömärke
Roland Svensson Sjömärke
Roland Svensson Sjömärke
Roland Svensson Sjömärke
Roland Svensson Sjömärke

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sjömärke i vinterskrud, signerad och daterad roland S. 41, pastellkrita, ca 22x50,5 cm,

Läs mer

555829

2018-08-19