Oljemålning Helmer Osslund

Oljemålning Helmer Osslund
Oljemålning Helmer Osslund
Oljemålning Helmer Osslund
Oljemålning Helmer Osslund
Oljemålning Helmer Osslund
Oljemålning Helmer Osslund

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskap Näsåker, signerad Helmer Osslund och intygad a tergo 1943 av Erik Osslund, olja på pappannå ca 29x41 cm

555840

2018-06-28